Hasselt
Limburgrunning
Limburg en Euregio
Zo 15 jan 23 PK Veldlopen Limburg
3,3km
4,6km
6,3km

6,6km
9,9km
Sint-Truiden
(B)

g. maps/arr. hasselt
  Zo 29 jan 23 Parkloop Sint Truiden
( Limburgs Cross Criterium) 
3,3km
4,6km
6,3km
6,6km
9,9km
Sint-Truiden
(B)
g. maps/arr. hasselt






  Za 11 feb 23 Estafette Stadspark
( Estafettechallenge)
1hrs St-Truiden
(B)
g. maps/arr. hasselt
  Zo 12 feb 23 Midwinterjogging
( Helpshop Loop Criterium)
5,0km
10,0km
(Kiewit)
Hasselt
(B)
g. maps/arr. hasselt






  Zo 19 mrt 23 Firefighter Mountain Trail 
6,0km
11,0km
19,0km
27,0km
Beringen
(B)
g. maps/arr. hasselt






  Zo 16 apr 23 Bloesemrun
( Helpshop Loop Criterium)
5,0km
11,4km
(Zepperen)
Sint-Truiden
(B)
g. maps/arr. hasselt
  Za 22 apr 23 Velmse Bloesemloop
( Helpshop Loop Criterium)
5,0km
10,0km
(Velm)
St-Truiden
(B)
g. maps/arr. hasselt






 
Zo 07 mei 23 Genk loopt
( Victors Cup)
5,0km
10,0km
16,1km
Genk
(B)
g. maps/arr. hasselt
  Za 27 mei 23 Boekt Loopt
( Victors Cup)
5,0km
10,0km
17,0km
(Boekt)
Heusden-Zolder
(B)

g. maps/arr. hasselt






  Za 03 jun 23 Burchtloop Brustem
( Helpshop Loop Criterium)
5,0km
10,0km
(Brustem)
Sint-Truiden
(B)
g. maps/arr. hasselt
  Vr 09 jun 23 Jogging des trois villages
( Challenge Hesbignon)
5,8km
10,0km
(Buvingen)
Gingelom
(B)

g. maps/arr. hasselt
  Vr 23 jun 23 Zelem Zomert
( Helpshop Loop Criterium)
(Zelem)
Halen
 (B)
g. maps/arr. hasselt






  Za 01 jul 23 Hogense Loop Geetbets
(
Helpshop Loop Criterium)
6,0km
12,0km
24,0km
Geetbets
(B)
g. maps/vl. brabant
  Ma 03 jul 23 Kermisloop Nieuwerkerken
(
Helpshop Loop Criterium)
5,0km
10,0km
Nieuwerkerken
 (B)

g. maps/arr. hasselt
  Ma 10 jul 23 The Classic
( Victors Cup)
4,0km
10,0km
Tessenderlo
(B)

g. maps/arr. hasselt






  Ma 14 aug 23 Kermisloop Kozen
( Helpshop Loop Criterium)
4,0km
10,0km
(Kozen)
Nieuwerkerken
(B)

g. maps/arr. hasselt






  Za 03 sep 22 Urban Run 5,0km
10,0km
Nieuwerkerken
 (B)

g. maps/arr. hasselt
  Zo 04 sep 22 Memorial Rik Clerckx
5,0km
11,0km
25,0km
(Linkhout)
Lummen
(B)
g. maps/arr. hasselt
 
Za 10 sep 22 Schootse Parochie Jogging 4,5km
8,5km
12,5km
(Schoot)
Tessenderlo
(B)

g. maps/arr. hasselt
  Za 17 sep 22 Munumentenrun 6,0km
10,0km
Sint-Truiden
(B)
g. maps/arr. hasselt






 
Zo 02 okt 22 Beringse Bosloop
( loopcriterium Limburg)
4,0km
8,0km
12,0km
(Koersel)
Beringen
(B)

g. maps/arr. hasselt
  Zo 09 okt 22 Dwars door Hasselt 3,0km
5,0km
10,5km
15,0km
Hasselt
(B)
g. maps/arr. hasselt
  Zo 16 okt 22 Natuurmarathon Tessenderlo 42,2km (Engsbergen)
Tessenderlo
 (B)
g. maps/arr. hasselt
 
Zo 23 okt 22 Bosloop Zelem
( loopcriterium Limburg)
4,0km
8,0km
12,0km
(Zelem)
Halen
 (B)
g. maps/arr. hasselt
  Zo 30 okt 22 Bokrijk Run 5,0km
10,0km
Genk
(B)
g. maps/arr. hasselt






  Za 05 nov 22 Vuvuzela run
8,4km
21,1km
42,2km
Ham
(B)
g. maps/arr. hasselt
  Za 05 nov 22 De Hel van Beringen
(Nighttrail)
8,0km
15,0km
Beringen
(B)
g. maps/arr. hasselt
  Zo 06 nov 22 De Hel van Beringen
(Winterduathlon)
6,0/52,0/14,0km
r/b/r
Beringen
(B)
g. maps/arr. hasselt
  Zo 13 nov 22 REN-Veldloop
3,4km
4,2km
5,5km
6,4km
9,4km
Tessenderlo
(B)
g. maps/arr. hasselt
 
Zo 27 nov 22 St. Barbara veldloop 
(
Limburgs Cross Criterium)
3,7km
4,5km
5,4km
6,2km
9,5km
Genk
(B)
g. maps/arr. hasselt






  Za 10 dec 22 Lago Estafetteloop
( Estafettechallenge)
1hrs Sint-Truiden
(B)
g. maps/arr. hasselt
  Zo 18 dec 22 Mijnentocht 7,0km
15,0km
20,0km
Beringen
(B)
g. maps/arr. hasselt