atum Provincie Naam jogging
Vertrekplaats
Adres
Postnr
Gemeente
Kinderen en jeugd Startuur 1ste afstand
2de afstand 3de afstand 4de afstand 5de afstand
Volwassenen Vertrekuur 1ste afstand
Startuur en 2de afstand
Startuur en 3de afstand
Startuur en 4de afstand
Leeftijd
Verantwoordelijke Voornaam Naam
GSM
e-mail
Meer info
26/03/2022 Antw. 31ste kwb Reet Lentejogging (i.s.m. sportdienst Rumst)
Sportschuur Hoogvelden Reet
Processieweg 4
2840
Reet
14u: 500m (jeugd t/m 2015)
14u10: G-loop 500m, G-loop 1100m (personen met een handicap)
14u20: jeugdreeks 1100m (2010-2014)

14u30: 3 - 6km
15u15: 9 - 14km


Frans Andries
0478/51 47 07
frans.andries@telenet.be
www.jogging.kwbreet.be
27/03/2022 Limburg 4de Natuurloop Berg-Tessenderlo
St-Barbarazaal
Molenhoeven 40
3980
Berg-Tessenderlo




9u30 - 10u30 (vrij vertrek): 6km
9km
12km

Alex Vervoort
0478/47 60 60
alex.vervoort@telenet.be
facebook kwb Berg-Tessenderlo
10/04/2021 Antw. 3de Mollenjogging Poederlee
PC Mollenhof
Lichtaartsesteenweg 1
2275
Poederlee
13u30: 100m (t/m 5 jaar)
13u35: 450m (t/m 8 jaar)
13u45: 1km (t/m 12 jaar)

14u30: 5 - 10km (vanaf 12 jaar)



Tim Diels
0495/47 78 38
info@pcmollenhof.be
www.pcmollenhof.be/mollenjogging
22/04/2022 Antw. 28ste Oosteljogging Geel-Oosterlo
Bonten Hannen
Zammelseweg 29
2440
Geel-Oosterlo
18u: 100m (t/m 8 j.)
18u30: 450m (t/m 12 j.)


19u: 3km
19u30: 6 - 12km


Frank Houtmeyers
0491/08 46 46
frankhoutmeyers@gmail.com
24/04/2022 Vl-Brab. 8ste KWB Oostrem jogging
Benedictushoeve
Sint-Beneductusstraat 11
3020
Herent
15u: 300m (-12jaar)



15u15: 3km (alle lft)
7,5km (alle lft)


Willy Verbeek
0476/76 07 05
willy.verbeek@skynet.be
www.bewegingherent.be
1/05/2022 Antw. 5de Biesakkerrun
Sportcentrum Bleukens - Cafetaria BSK
Hoosterberg 36
2490
Balen
10u15: 200m (kids & G-sport)
600m (kids & G-sport)
1200m (kids & G-sport)

10u45 4 - 8 - 12km



Erik Hens
0487/64 03 95
erik.hens@telenet.be
14/05/2022 Vl-Brab. 26ste Kwadebeekjogging
Terrein Wipschieting
Kwadebeekstraat (naast nr 13)
1755
Leerbeek (Gooik)
14u30: 400m (1, 2 en 3de leerjaar)
14u35: 800m (4, 5 en 6de leerjaar)


14u45 : 4km (M+V+12j.)
15u30: 8 - 12km (M+V+12j.)


Marc Timmermans
0486/40 07 92
kwbleerbeekkester@gmail.com
www.kwbgooik.be/leerbeek
n.t.b. Limburg 7de Meylandt Jogging Zolder
Jogem jeugdlokalen
Ringlaan 50
3550
Zolder
10u: Karamellenloop kleuters
10u10: 600m (1, 2 en 3de leerjaar)
10u20: 880m (4, 5 en 6de leerjaar)

10u05: 4,5km
10u45: 9,2km


Marc Hermans
0495/69 73 14
marc.hermans07@telenet.be
www.meylandtac.wordpress.com
6/06/2022 Limburg 49ste Boseindrun kwb Boseind
Scoutslokaal "De Kievit"
Roosendijk 109A
3900
Pelt
14u30: 25m + 50m (Karamellenrun, 0-4 j.) 



10u: Prestatieloop (6 km)
14u30 : jogging 3 - 6 - 9 - 12 km


iedereen
Willy Molemans
0472/59 52 58
willem.molemans@telenet.be
www.boseindrun.be
11/06/2022 Antw. 22ste kwb Geel-Punt Kermisjogging
Kermis aan School Top@Punt
Vogelzang 64
2440
Geel
14u: 200m (kleuters)
14u05: 400m (1ste - 2de leerjaar)
14u15: 600m (3de - 4de leerjaar)
14u30: 800m (5de - 6de leerjaar)
15u: 5 - 10 - 15 - 20km



Jan Buyens
0496/22 08 83
kwb@geelpunt.be
www.geelpunt.be
18/06/2022 Antw. 33ste Groentejogging Schriek
Vrije Basisschool
Leuvensebaan 40
2223
Schriek
14u15: Kinder-ballonrace (-6 j.)
14u25: 250 m (6-9 j.)
14u35: 500m (9-12 j.)
14u45: 500m G-loop = 500m
15u: 4 en 8km
15u30: 12km


Patrick Schoovaerts
0499/72 06 40
ps16@telenet.be
19/06/2022 Limburg 13de Lummense bosjogging
Sportcomplex De Vijfsprong
Sportweg 8
3560
Lummen




8u-11u (vrij vertrek): 5 - 8 - 12 km



alle leeftijden
Dirk Claes
0478/27 02 05
claes.di@skynet.be
www.kwblummen.be
24/06/2022 Antw. 25ste Kardinaalsjogging Vorselaar
Sportcentrum De Dreef
Oostakker 1
2290
Vorselaar




20u: 5 -10 - 15km



Mario Janssens
0472/48 39 75
kwb.sport.vorselaar@gmail.com
www.kwbvorselaar.be
30/07/2022 Antw. De 10 km van Wiekevorst
Voetbalterrein SC Wiekevorst
Dalstraat
2222
Wiekevorst
18u: karamellenloop
18u35: 100m (5-8 j.)
18u40: 500m (9-10 j.)

15u45 1km
16u :5km
17u : 10km

Luc Leysen
0486/12 82 20
luc.leysen-vandenbergh@telenet.be
www.de10kmvanwiekevorst.be
24/09/2022 Antw. 30ste Apolloniajogging Geel-Stelen
Parochiezaal Geel-Stelen
Stelen 77
2440
Geel
14u: 100m (-7 j.)
14u10: 1 mile (7- 14 j. en G-sporters)


14u30: 4km
14u40: 8 - 12km


Kris Lievens
0473/50 49 30
kris1.lievens@telenet.be
www.stelen.be
30/10/2022 Limburg 28ste Bosloopcriterium Opglabbeek
Kimpenhof
Laerstraat 3
3660
Oudsbergen




10u: 1km
10u15: 9 - 12km
10u18: 3 - 6km

alle leeftijden
Ben Lenaerts, Jo Boonen Dienst Vrije Tijd, sport Oudsbergen
0472/24 27 25
uit@oudsbergen.be
www.buurtsportdiensten.be

Joggingclub