Limburgrunning

Kalender Limburg en Euregio
Arrondissement Waremme
2018
datum wedstrijd afstanden plaats
 
Zo
21-01-18 Crosscup de Hannut (FCHA)
( Challenge Cross Liège)
( Challenge Cours la Province)
1,5km
3,0km
4,5km
5,9km
6,0km
9,0km
10,9km
Hannut
 (B)
google maps w
 
Zo
28-01-18 Cross du WACO à Waremme (WACO)
( Challenge Cross Liège)
3,2km
4,1km
7,6km
(Oleye)
 Waremme
(B)

google maps w
  Zo 04-02-18 Trail des Chevreuils 10,0km
20,0km
30,0km
(Fallais)
 Braives
(B)
google maps w
 
Zo
04-03-18 Cross de l'ATC à Otrange (ATC)
Cross du Sucre
( Challenge Cross Liège)
3,0km
4,5km
7,5km
(Otrange)
 Oreye
(B)
google maps w
 
Zo
18-03-18 Jogging de Berloz
(
Challenge Hesbignon)
6,0km
11,0km
(Berloz)
(B)
google maps w
 
Zo
08-04-18 La promenade du Geer
( Challenge Cours la Province)
5,3km
10,3km
Geer
 (B)

google maps w
 
Zo
22-04-18 Jogging de la côte des ânes
( Challenge Hesbignon)
5,9km
10,5km
(Oleye)
Waremme
(B)
google maps w
 
Zo
07-05-17 Jogging de Fumal
(2018 geannuleerd)
5,7km
11,0km
(Fumal)
Braives
(B)
google maps w
 
Za
19-05-18 Jogging de l'Etoile
(
Challenge Hesbignon)
5,3km
11,2km
(Borlez)
Faimes
(B)
google maps w
 
Zo
10-06-18 Les Crêtes Fallaisiènnes
( Challenge Hesbignon)
5,0km
13,3km
(Fallais)
Braives
(B)
google maps w
 
Vr
29-06-18 Les 8 miles de l'Yerne
( Challenge Liège)
( Challenge Cours la Province)
7,7km
12,7km
(Haneffe)
Donceel
(B)

google maps w
 
Zo
01-07-18 Jogging de la Saint-Martin
(
Challenge Hesbignon)
6,0km
12,6km
(Thisnes)
Hannut
 (B)
google maps w
  Wo 25-07-18

Balade du Château Limont
( Estafettechallenge)

1 uur (Limont)
Donceel
 (B)
google maps w
 
Za
28-07-18 Le jogging des Grigneuses
(
Challenge Hesbignon)
5,9km
10,3km
(Borlez)
Faimes
(B)
google maps w
 
Di
14-08-18 La WAC'Remmienne
( Challenge Hesbignon)
5,6km
10,0km
Waremme
(B)
google maps w

  Zo 26-08-18 Corrida de Remicourt
(
Challenge Cours la Province)
5,0km
10,0km
(Momalle)
Remicourt
(B)
google maps w
 
Vr
14-09-18 Le Jogging des Classes Vertes
(
Challenge Cours la Province)
5,4km
10,4km
Geer
 (B)
google maps w
 
Zo
16-09-18 Jogging de Wasseiges
(
Challenge Hesbignon)
6,0km
12,0km
Wasseiges
 (B)
google maps w
 
Zo
23-09-18 Les Foulées Hannutoises
( Challenge Hesbignon)
5,0km
10,0km
Hannut
(B)

google maps w
  Za 29-09-18 Estafette Crisnée
( Estafettechallenge)
1 uur Crisnée
(B)
google maps w
  Zo 21-10-18 Popeye Piters Sport Run
(
Challenge Cours la Province)
6,0km
12,0km
Hannut
(B)
google maps w
 
Zo
28-10-18 La Boucle d'Oreye
( Challenge Hesbignon)
5,3km
10,0km
Oreye
(B)

google maps w

 
Zo
04-11-18 Les Côtes du Dragon
( Challenge Cours la Province)
5,0km
10,2km
Saint Georges sur Meuse
(B)
google maps w
 
Zo
11-11-18 Les Vallons de la Mehaigne
( Challenge Hesbignon)
5,0km
10,1km
(Brivioûlle)
Braives
(B)
google maps w
  Zo 25-11-18 Chemins de Traverse
(
Estafettechallenge)
1 uur Waremme
(B)
google maps w

 
Za
08-12-18 Corrida de Waremme
4,5km
9,0km
Waremme
(B)
google maps w
  Za 22-12-18 La Corrida Hannutoise
Grand Prix Léon Jacob
5,0km
10,0km
Hannut
(B)
google maps w
 
Zo
31-12-17 Jogging des Templiers
5,7km
11,3km
(Haneffe)
Donceel
(B)

google maps w
limburgrunning